۱۳۹۲ مهر ۱۱, پنجشنبه

ضرورت نظر سنجی جمهوری اسلامی آری یا نه از نظرسنجی در مورد رابطه با آمریکا بیشتر است

قبل از نظرسنجی از مردم در مورد رابطه با آمریکا,  نظر سنجی جمهوری اسلامی آری یا نه ضروری است.

از آنجائیکه درجمهوری اسلامی نظر سنجی درباره رابطه با آمریکا را هم مانند انتخابات مهندسی می کنند و (نتیجه دلخواه خود را به عنوان نتیجه نظرسنجی اعلام خواهند کرد ) بنابراین سایت های معتبری که وابسته به جمهوری اسلامی نباشند باید چنین نظرسنجی را صورت دهند البته آنهم در صورتی که ضرورتش از نظرسنجی های دیگر بیشتر باشد.جمهوری اسلامی می خواهد با یک نظرسنجی مانند انتخابات حمایت افکار عمومی را در ایران داشته باشد و به آن مشروعیت بدهد اما این در حالی است که خود رژیم مشروعیت ندارد و تظاهرات میلیونی مردم سال 88 در تهران و شعارهای مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه ای را نباید فراموش کرد. رژیمی که حداقل بیش از 1000 زندانی سیاسی تنها در زندانهای علنی دارد(آماری از زندانیان در زندان های مخفی نیست) رژیمی که از نظر شمار اعدام‌ها رتبه دوم جهان و رتبه اول خاورمیانه را دارد بهتر است ابتدا ضرورت وجودی خود را اثبات کند و روشن کند که اصلا مردم خواهان ادامه حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی هستند یا نه ?

از زمان روی کار آمدن روحانی، هر روز دو نفر اعدام شدند که خواست فوری و بلا واسطه نه رابطه با آمریکا بلکه توقف اعدام ها و آزادی زندانیان سیاسی و بهبودی وضعیت اقتصادی مردم و پایان دادن به غارت ثروت ملی توسط حکومتگران و آقازاده های آنان است. 

  حسن روحانی در نخستین گفت و گوی رسانه ای پس از بازگشت از آمریکا از سفارش انجام نظرسنجی برای آگاهی از میزان موافقت یا مخالفت مردم با روند ارتباط با امریکا خبر داده است.

بنا بر گزارش پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهوری، از دو دستگاه مهم نظر سنجی(که البته نام این دو دستگاه به ظاهر مهم نظرسنجی را مشخص نکرده اند) خواسته شده است تا این نظر سنجی را انجام دهند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر